http://www.pic.iran-forum.ir/images/a306e6dzg4y2wf8kajv.jpg

مرجع خبری رئال نیوز : كاكا ، هافبك برزیلی به عنوان خواننده مهمان در اولین آلبوم موسیقی همسرش ، كارلول سلیكو شركت خواهد كرد .
به گزارش یك روزنامه محلی در سائوپائولو ، آلبیول موسیقی مذهبی كارول سلیكو ، در ژولای منتشر خواهد شد و به گزارش مجله "وجا " این بازیكن در آهنگی با نام "هدیه خداوندی" می خواند.
سلیكو كه این اولین آلبوم موسیقی اش است ، چند تا از دوازده ترانه آلبومش را در استودیوی كمپانی یونیورسال خوانده است .
گفتنی است كه بازیكن رئال مادرید در لیست تیم ملی برزیل برای بازیهای كوپا آمه ریكا حضور نخواهد داشت .


تاریخ : دوشنبه 16 خرداد 1390 | 11:37 ق.ظ | نویسنده : مصطفی نصیری
http://www.pic.iran-forum.ir/images/kj3fir7el6xj8qvqy5j0.jpg

مرجع خبری رئال نیوز : فردا عصر (19:30 ،‌لاسكستا ) زین الدین باز هم در برنابئو بازی خواهد كرد . بازیكن سابق رئال مادرید بزرگترین ستاره نبرد پیشكسوتان رئال و بایرن مونیخ برای كمك به قاره آفریقاست . زیدان كه روز جمعه كتاب بیوگرافی اش هم منتشر شد قول داد كه نیم ساعت بازی كند كه این می تواند هدیه خوبی برای هواداران رئال باشد كه در آخر فصل برنابئو را پر كنند .
روز جمعه در طول مراسم معارفه كتاب زیدان ، در كنفرانس مطبوعاتی ، گفت كه در دومین دوره مسابقات خیریه حاضر خواهد شد . زیدان پس از فیگو ، دومین كهكشانی بود كه پرز خرید و حالا باید در كنار بوتراگوئنو ، ردوندو ، سانتیانا ، شوكر ، بویو و گایگو . روبن دلارد نیز دقایقی در این بازی حضور خواهد یافت ، آن هم در حالی كه شش ماه پس از وداع رسمی اش می گذرد .
بایرن هم اسطوره های خود را می آورد . به رهبری كارل هاینز رومنینگه ، پل برایتنر با قلب تقسیم شده و روی ماكای و آندریاس برمه بازی خواهند كرد . آگون تالر ، دیگر بازیكن این تیم كه سابقه درگیری با بازیكنان رئال را دارد هم در این بازی خواهد بود .
در مجموع همه چیز جمع است تا بتوان یك بازی جذاب را دید ، شامل زیدان نیم ساعته كه خودش خیلی زیاد است .


تاریخ : سه شنبه 3 خرداد 1390 | 12:30 ب.ظ | نویسنده : مصطفی نصیری
حمید آلتین توپ ، بازیكن تركیه ای سابق بایرن مونیخ ، دومین خرید فصل 12-2011 رئال مادرید بود .
این هافبك 28 ساله ، چهار سال گذشته را در بایرن مونیخ سپری كرد اما پس از آن كه فرصت بازی در تیم باواریایی را به مرور از دست داد تصمیم گرفت كه قراردادی چهار ساله را با غول های اسپانیایی به امضا برساند .
البته طبیعتا نمی تواند انتظار داشته باشد كه به اسانی در تیم خوزه مورینیو به یار فیكس و اصلی مبدل شود چرا كه 24 بازیكن مهم دیگر در تیم هستند و باید سخت تلاش كند تا در تركیب اصلی حاضر باشد . آلتین توپ حیلی ساده با توپ كار می كند ، وقتی كه پا به توپ باشد خیلی مسلط است و می تواند در فضاهای اندك به كمك تیم بیاید .
مورینیو علاقه زیاد به ایجاد تنوع در خط هافبك تیمش دارد . مثلا در فصل 11-2010 نیز رئال مادرید ژابی و سامی خدیرا را به عنوان بازیكنان فیكس اصلی داشت و اوزیل و دی ماریا نیز جلوی آنها بازی می كردند اما كاكا كه به تازگی جراحی كرده بود ، استبان گرانرو ، لاسانا دیارا ، سرجیو كانالس و پدرو لئون نیز نیمكت نشین بودند . اما علاوه بر این ها ، په په كه مدافع وسط بود نیز به جلوتر كشیده تا در خط هافبك بازی كند .
حالا شاهین 22 ساله نیز به این تركیب اضافه شده ، بازیكنی كه یك خرید بلند مدت به شمار می رود و حالا این سوال پیش آمده كه نقش آلتین توپ در تیم چه خواهد بود .
ملی پوش تركیه ای یك بازیكن انعطاف پذیر و چند پسته است كه می تواند وظایف مختلفی را زیر نظر مربی جدیدش به عهده بگیرد . مورینیو مطمئنا سعی می كند كه برای تغییرا احتمالی در تركیب فصل آینده خود ، با وجود غنی بودن تركیبش كمی محتاط تر باشد .
مربی سابق چلسی و اینتر بازیكنانی را می خواهد كه بتواند به آنها برای حضور در الگوی تاكتیكی اش اعتماد داشته باشد . به طور مثال ، پدرو لئون كه در بازی با لوانته اوامر او را اجرا نكرد ، تا آخر فصل به ندرت در تركیب قرار گرفت .
آلتین توپ می داند كه در سیستم چرخشی رئال مادرید چه نقشی خواهد داشت . می داند كه قرار نیست بازیكن فیكس اصلی باشد اما می تواند در مقاطعی كه نیاز باشد به تركیب برسد . دو پا لودن او موجب می شود كه بتواند در تمامی پستهای خط هافبك حاضر باشد و تجربه خوبی هم در چمپیونزلیگ دارد ، چیزی كه بازیكنانی همچون لئون ، كانالس ،‌گرانرو و حتی شاهین در زمان پیوستن به رئال مادرید نداشتند .
مهمتر از آن ، برای آلتین توپ پولی پرداخت نشده است كه می تواند این قضیه با ارزش باشد .
پل مك دونالد

تاریخ : سه شنبه 3 خرداد 1390 | 12:29 ب.ظ | نویسنده : مصطفی نصیری
رئال مادرید در صورتی كه نتواند سیتی را به پائین آوردن قیمت 16 میلیون یورویی آدبایور راضی كند ، سراغ نگردو خواهد رفت .
علاوه بر آن دیگر نكته بد بازیكن توگویی ، دستمزد بالایش است ، در سیتی سالی 6 میلیون یورو دستمزد می گرفت و د رئال مادرید نیز برای نصف فصل 2.1 میلیون گرفت .
نگردو (26 ساله) در تابستان 2009 با قیمت 14 میلیون از رئال مادرید به سیتی پیوست و قرار شد تا دو فصل (تا همین تابستان) بتوان با 17 میلیون یورو او را برگرداند . همچنین به علاوه این 17 میلیون ، رئال مادرید باید سه میلیون نیز به باشگاه آندلوسی به خاطر دو سال نگهداری از این بازیكن بدهد .
مورینیو از ماندن آدبایور (27 ساله) استقبال كرده است چرا كه در نصف فصل حضور در رئال مادرید هشت گل زده است و خو بازیكن توگویی نیز می خواهد بماند اما سیتی نیز حاضر نیست از مواضعش كوتاه بیاید .
نگردو با 20 گل زده آقای گل تیمش در لالیگا بوده است و از رمان رفتن لوئیز فابیانو همیشه فیكس بازی كرده است .

تاریخ : سه شنبه 3 خرداد 1390 | 12:29 ب.ظ | نویسنده : مصطفی نصیری
آلوارو آربلوا به دفاع از صحبت های مورینیو در مورد نادیده گرفتن قوانین بازیهای جوانمردانه و نژاد پرستی توسط یوفا صحبت كرد .
این بازیكن گفت :" نمی توان باور كرد كه قوانین در مورد راشیسم و بازی جوانمردانه رعایت شده بود . ارگان مربوطه به قوانین هیچ اهمیتی نمی دهد . امیدوارم فصل بعد شرایط طور دیگری باشد و قوانین برای همه یكسان باشد . "
در مراسم افتتاح یك مدرسه برای بچه های 6 تا 14 سال ، آربلوا نسبت خرید جدید رئال مادرید در روز دوشنبه ، خوزه كایخون ، ابراز خوشحالی كرد و گفت :" خوشحالم كه او به ما ملحق می شود . با او در آكادمی آشنا شده ام . برای من آمدن بازیكنان آكادمی همچون خودم خیلی مهم است . فصل فوق العاده ای شده است و مطمئنا در كنار ما حرفهای زیادی برای گفتن خواهد داشت ."
در پایان سعی كرد در مورد شایعه پیوستن آگرو به رئال مادرید ازهظر نظر نكند :" این قضیه به من مربوط نمی شود . اگرو بازیكن بزرگی است اما گفته كه در باشگاهش راحت است . باید به اتلتیكو ، هوادارانش و سه مهاجم خوبی كه داریم احترام بگذاریم ."

تعداد کل صفحات : 10 :: 1 2 3 4 5 6 7 ...

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic