بازی رئال مادرید و لوانته در ساعت 22:30 امشب ، هیجان ویژه ای خواهد داشت .
بازی امشب رئال مادرید - لوانته با توجه به روندی كه دو تیم در این فصل در سه بازی رو در رویشان داشته اند جذابیت خاصی پیدا كرده است . این رابطه جالب از هفته پنجمن و رویارویی شاگردان مورینیو با لوانته در استادیوم سیوتات والنسیا آغاز شد .
رئال مادرید نتوانست كه در آن بازی نتیجه ای به جز تساوی بگیرد كه البته آن بازی به خاطر خشونت بیش از حد بازیكنان لوانته خیلی سر و صدا كرد . تساوی 0-0 تیم خوزه مورینیو باعث شد كه انتقادات زیادی روانه مربی پرتغالی شود .
اما تقدیر طوری رقم خورد كه رئال مادرید و لوانته مجددا در كوپا برابر یكدیگر قرار گیرند . در بازی رفت ، رئال ماردید توانست كه حریفش را با هشت گل در هم بكوبد . اما لوانته ای ها از شكست زیاد دلخور نبودند بلكه بیشتر از آن از برخوردی كه با آنها شده بود ناراضی به نظر می رسیدند .
دی ماریا پس از آن كه گل ششم را زد خطاب به بازیكن لوانته گفت :" به من دست نزن ، بو میدی !" بایستروس هم با مارسلو درگیری شد . دیگر كسی كه در این بازی با بازیكنان لوانته درگیری پیدا كرد ، اوزیل بود كه از خوانلو خواست كه به پیراهنش دست نزند .
لوئیز گارسیا ، مربی لوانته در مورد این قضایا می گوید:" ما تیم كوچكی هستیم اما دلهای بزرگی داریم . یادم است كه با گرفتن تساوی از یك تیم 450 میلیون یورویی صدرنشینی را از آنها گرفتیم و از منطقه سقوط خارج شدیم . "
این مربی اهل والنسیا پس از پیروزی 2-0 در زمین خودش در بازی برگشت در مورد آن شرایط گفت :" بعد از گل دوم شوكه شده بودیم ، باور نمی كردیم كه گلهای ششم ، هفتم و هشتم وارد دروازه مان می شود . از شیوه خوشحالی بعد از گل آنها سورپرایز شدیم چرا كه برای ما خیلی دردناك بود . "
البته در بازی برگشت ، بایستروس ، بازیكن لوانته به مورینیو در تونلی كه راهی رختكن می شد ، درگیری لفظی پیدا كرد و گفت كه آوردن په په به زمین باعث شده كه تیمش تحقیر شود كه البته مربی پرتغالی حرفهای او را مسخره كند .
خوانلو هم البته آب به آتش این ماجرا در هفته گذشته افزود :" اگر مورینیو متواضع تر باشد بهتر است " و ادامه داد :" بازیكنانی همچون اوزیل و دی ماریا سعی كردند كه ما را تحقیر كنند."

مهمترین تردید تركیب تیم برای بازی با لیون مربوط به خط حمله است .
رئال مادرید به یكی از مهمترین مراحل فصل خود كه بازی چمپیونزلیگ برابر المپیك لیون است نزدیك می شود و در حال حاضر ، بحث این كه كدام مهاجم وسط در این بازی مورد استفاده قرار گیرد داغ است . با این كه تصمیمات اخیر خوزه مورینیو حاكی از آن است كه در نهایت آدبایور در این بازی فیكس خواهد شد اما برخی بر این باورند كه كریم بنزما مهاجم فیكس رئال در این بازی خواهد بود .
در ماه ژانویه ، مهمترین بحث و چالش درون باشگاه ، بحث در مورد خرید یا عدم خرید مهاجمی جدید برای تیم بود كه حتی باعث درگیری هایی هم میان والدانو و خوزه مورینیو شد كه در نهایت پس از مطرح شدن نامهایی همچون رود فن نیستلروف‌امانوئل آدبایور به طور قرضی از سیتی به رئال مادرید پیوست .
در همان زمانی كه كارهای خرید مهاجم توگویی تمام می شد ، بنزما بهترین بازیهای دوران حضورش در رئال مادرید را انجام داد اما به مرور ، بازیكن فرانسوی جایش را به مانولیتو داد . حقیقت این است كه آدبایور نسبت به بنزما خیلی بیشتر و بهتر به درد برنامه های مربی پرتغالی می خورد چرا كه بیشتر در پرس ها و كارهای تیمی شركت می كند ، سریع تر و گلزن تر است و در بازیسازی هم نقش موثری دارد . اما به هر حال بنزما هم مطمئنا انگیزه های متفاوتی برای بازی در برابر تیم سابقش ، لیون خواهد داشت . باید دید كه در نهایت چه تصمیمی از سوی مربی پرتغالی اتخاذ خواهد شد .

تاریخ : شنبه 30 بهمن 1389 | 08:26 ب.ظ | نویسنده : مصطفی نصیری
امشب كاكا و بنزما فرصت درخشانی برای درخشش در رئال مادرید و اثبات خودشان دارند .
با این كه مربی پرتغالی رئال مادرید ، خوزه مورینیو ، علاقه چندانی به استفاده از سیستم چرخشی ندارد و معمولا ترجیح می دهد كه از تركیب ثابتی استفاده كند اما در برابر لوانته با توجه به بازی حساس روز سه شنبه در ژرلاند ، تغییراتی در تركیب اصلی ایجاد خواهد شد .
اوزیل و آدبایور ، امشب روی نیمكت خواهند نشست تا جایشان را به كاكا و بنزما بدهند . از طرفی دیگر با محرومیت كاسیاس ،‌آدان ، بازیكن آكادمی جای او را خواهد گرفت .
بنزما فرصت بسیار مناسبی را برای نشان دادن شایستگی هایش و گرفتن جای آدبایوری كه دو بازی است او را نیمكت نشین كرده ، پیدا می كند . مهاجم فرانسوی نزدیك به 30 درصد گلهای این فصل خود را به لوانته زده است و امیدوار است كه بتواند كه امشب دوباره در برابر این تیم خوش شانسی بیاورد . اما در بازی سه شنبه با لیون ، به احتمال بسیار زیاد ، آدبایور فیكس خواهد شد و كریم در مقابل تیم سابقش نیمكت نشین خواهد بود . اما اگر بنزما امشب درخشش قابل توجهی داشته باشد ، می تواند كه بالاخره مورینیو را به استفاده از خودش مجاب كند .
كاكا نیز همچنان آرام آرام در حال بازگشت به شرایط بازی است . از زمان بازگشتش به تیم اصلی از 14 دی در بازی با ختافه ، چند بازی بسیار خوب داشته اما نتوانسته كه آن طور كه باید و شاید ثبات داشته باشد . در واقع او هنوز مثل فصل گذشته است و با این كه بد كار نمی كند اما عالی هم نیست . برنابئو هنوز منتظر دیدن كاكای واقعی است و مطمئنا این بازی می تواند كه فرصت بزرگی برای این بازیكن برزیلی باشد .
در بازی با لوانته ، دی ماریا نیز پس از چندین بازی می تواند كه مجددا فیكس شدن را به صورت كامل تجربه كند چرا كه در بازی با اسپانیول در دقیقه دو تعویض شده است . او در سال 2011 افت چشمگیری داشته و مطمئنا بازی با لوانته هم فرصت درخشانی برای او برای بازگشتنش به فرم اصلی است .
اما كریستیانو رونالدو كه بیشترین دقایق بازی در این فصل را داشته مجددا فیكس خواهد بود و استراحت نخواهد كرد و می تواند كه به نبردش در راه آقای گلی با مسی ادامه دهد .

تاریخ : شنبه 30 بهمن 1389 | 08:25 ب.ظ | نویسنده : مصطفی نصیری
لوانته لیست خود را برای بازی با رئال مادرید اعلام كرد .
لوئیز گارسیا ، مربی لوانته 20 بازیكن را برای بازی شنبه تیمش در لالیگا برابر رئال مادرید دعوت كرد .
این لیست شامل بازیكنانی همچون رینا ، مانول ، سرا ، هكتور روداس ف نانو ، خوانفران ، دل اورنو ، بایستروس ، ژیسكو نادال ، ایبورا ، ژاوی تورس ، ژیسكو مونیز ،‌ خوانبو ، والدو ، ولینگتون سیلوا ، مونترو ، لویز ف كایسدو ، استوانی و روبن است .
گفتنی است كه بازیكنانی همچون سرجیو ، پایاردو ، لارئا ، خاوی ونتا و خوردا به بازی نرسیده اند

تاریخ : شنبه 30 بهمن 1389 | 08:24 ب.ظ | نویسنده : مصطفی نصیری
باپتیستا نمی تواند كه پس از مدتها در برنابئو بازی كند .
خولیو باپتیستا ، مهاجم برزیلی مالاگا ، بین چهار تا شش هفته مصدوم خواهد بود و بدین ترتیب نمی تواند كه به كمك پلگرینی در بازی تیمش در برنابئو بیاید .
این بازیكن دچار مصدومیت شده و گفته می شود كه قرار است زیر تیغ جراحی برود .

تعداد کل صفحات : 69 :: 1 2 3 4 5 6 7 ...

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات