رنه ملونستین ، یکی از مربیان تیم اصلی  یونایتد ، به انتقاد از کریستیانو رونالدو پرداخت . مربی هلندی سابقه کار کردن با این بازکین در اولدترافورد را دارد .
وی به ساندی میرور گفت :" از من پرسیده می شود که آیا کریستیانو می تواند پیشرفت کند یا نه . جوابم این است که می تواند ، البته اگر درون زمین هم شخصیتش را حفظ کند . کریستیانو بازیکنی استثنایی است اما اغلب نمایش " منم منم " راه می اندازد . "
وی افزود :" او همیشه سعی می کند که از لحظات فردی لذت ببرد . او می خواهد که فقط خودش بدرخشد . اما برای این کار راه های دیگری هم هست . او باید برای تیمش بدرخشد . در سال 2008 ، کریستیانو مدتی فقط می خواست خودش را ارضا کند .
این مربی ادامه داد :"هفته های قبل از فینال چمپیونزلیگ مقابل چلسی در مسکو ، تصمیم گرفتم که کمی روی این قضیه کار کنم . به او گفتم که اگر می خواهد برای یونایتد در فینال ، تفاوت ایجاد کند باید تیم را مهمتر از خودش بداند و این کار را کرد . کریستیانو باهوش است و می تواند انتقاد را بپذیرد . اما سخت است که بخش خودخواه شخصیتش را حذف کند . "شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic