تاریخ : دوشنبه 29 خرداد 1391 | 10:57 ب.ظ | نویسنده : مصطفی نصیری
یوروی اوکراین و لهستان ، به مرحله پایانی خود رسیده است . کم کم تیمهای راه یافته به مراحل بعدی مشخص می شوند اما به نظر می رسد که همچنان عملکرد بازیکنان رئال ، بهترین آمار تورنمنت باشد .
در جدول آماری تا پیش از آغاز دور سوم مرحله گروهی ، چهار رئالی اسپانیا ، صدرنشین جدول ها هستند . به طور مثال ، کاسیاس هفتمین دروازه بان تورنمنت از نظر توپگیری با هفت توپ است و وی سیزدهمین دروازه بان از نظر شرکت در جریان بازی است که این نشان می دهد که خط دفاع تیم ملی اسپانیا با حضور آربلوا و راموس خوب عمل کرده است .
سرجیو راموس از نظر توپربایی یکی از بهترین آمار ها را داشته است . او 21 بار توپ حریفان را گرفته که شامل 15 درصد توپهایی است که تیم ملی اسپانیا از حریفان گرفته است . او در این جدول در یورو در رده بیستم است . او همچنین ددهمین بازیکن یورو از نظر شمار پاسهای سالم با 137 پاس است که 9.1 درصد کل پاسهای تیم ملی اسپانیا را داده است . ژابی با 154 پاس سالم ، در رده ششم است و آربلوا با 124 پاس سالم در رده هفدهم قرار گرفته است .
اوزیل در جدول دریبل ها با 10 دریبل در رده شانزدهم است و از نظر سانترها به محوطه جریمه هم در رده چهاردهم با یازده سانتر قرار گرفته است . بنزما ، سومین نفر در جدول پاس گل با دو پاس گل است و در جدول دریبل هم با 14 دریبل در رده هفتم قرار گرفته است . کوئنت رائو و خدیرا نیز هر کدام یک پاس گل در تورنمنت داده اند . کریستیانو رونالدو نیز با 10 شوت که 37 درصد شوتهای تیمش است در رده هفتم قرار گرفته است .


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic