تاریخ : دوشنبه 29 خرداد 1391 | 10:55 ب.ظ | نویسنده : مصطفی نصیری
میلان و سیلویو برلوسکونی می خواهند کاکا را به خدمت بگیرند . پس از مقاومت در مورد پیشنهاد وسوسه کننده پی جی ، دیروز کوریره دلوا اسپورت گزارش داد که هدف جدیدشان بازگرداندن بازیکن برزیلی است .
به گزارش روزنامه ایتالیایی ، این هفته جلسه ای میان سران دو باشگاه صورت می پذیرد که می تواند نقشی کلیدی داشته باشد . پیش از این ، مسئولان رئال مادرید تلاشهایی برای رفتن این بازیکن انجام داده بودند . کاکا سه سال دیگر با رئال مادرید قرارداد دارد که دستمزدش بسیار گزاف است یعنی سالی 9 میلیون یورو .
دستمزدش برای روسونری ها البته مشکل ساز است . گالیانی ، نایب رئیس میلان می داند که بودجه ی باشگاهش ته کشیده به خصوص آن که آنها باید سالی 11 میلیون یورو به ابراهیموویچ بدهند . در حقیقت در ایتالیا خبر رسیده بود که میلان حتی حاضر است که کاکا را با بازیکن سوئدی معاوضه کند هر چند که آلگری ، مربی میلان گفت :" ایبرا با ما می دماند . "
این جلسه در این هفته رخ می دهد و ایتالیایی ها می خواهند بازیکن برزیلی که سه سال پیش با 67 میلیون به رئال فروختند تا فقط در 39 درصد دقایق ممکن بازی کند را برگردانند . هواداران روسونری هم از بازگشت اسطوره اشن استقبال کرده اند . در نظرسنجی کوریره در مورد بازگشت کاکا به میلان ، 57 درصد موافقت کرده اند .
این بازیکن خودش اعتقاد دارد که در صورت ترک رئال ، بهتر است که به یک باشگاه بزرگ اروپایی ملحق شود . وی بین سالهای 2003 تا 2009 در میلان بازی می کرد که در سال 2007 به توپ طلا رسید . در لیگ انگلیس هم البته به او چشم دارند . به گزارش مطبوعات انگلیس ، چلسی و تاتنهام هم از مشتریانش هستند .

دیروز در دیزنی ورد بود
در روز پدر در آمریکا ، کاکا دیروز را در فلوریدا و در دیزنی ورد سپری کرد تا به جای آن که به فکر آماده سازی خود باشد ، از تعطیلات مفرحش لذت ببرد . این بازیکن به همراه همسرش 59 روز از تعطیلات لذت می برد . وی با دو فرزند و کارولینا سلیکو ، با هواداران حاضر در دیزنی ورد عکس و امضا گرفت . این هفته به برزیل بر می گردد .شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic