تبلیغات
هواداران کریس رونالدو - مادریدیسموها در یورو : آرام باشید ، کریستیانو همین جاست !
باز هم کریستیانو رونالدو ، ناجی بزرگ تیم ملی پرتغال بود تا بر خلاف انتظارات  ، تیمی که شاید در ابتدا صعود از گروه برایش رویا بود ، حالا از مدعیان جدی قهرمانی باشد ، به خصوص آن که حریفش در مرحله یک چهارم ، جمهوری چک است که با شکست سنگینی که به روسیه خورده ، نمی تواند حریف سرسختی به نظر آید .
پرتغالی ها با ارائه یک نمایش درخشان به خصوص توسط کریستیانو رونالدو ، ستاره ابدی فوتبال جهان ، به سه امتیاز ارزشمند دیگر رسیدند تا با شش امتیاز و مقتدرانه به مرحله بعدی برسند و بارسایی که آفلای و آنتی مادریدیسموهایی نظیر روبن را داشت ، تحقیر کند . نارنجی ها حتی به یک امتیاز هم در این تورنمنت نرسیدند .
لاله های نارنجی در ابتدا با گل تماشایی فن در فارت ، مادریدیستای سابق و محبوب ، پیش افتادند اما این کریستیانو بود که روی دو فرار و البته با کمک پاس های طلایی هم تیمی هایش ، با خونسردی کامل ، دو گل زد تا همه انتقادات پس از بازی با دانمارک را فراموش کند و ستاره حقیقی تیمش باشد .
په په و کوئنت رائو ، در این بازی با این که با توجه به بی بنیه بودن هلند ، کار خاصی برای انجام دادن نداشتند اما وظایفشان را به نحو احسن انجام دادند تا پرتغال یکی از هشت تیم مرحله بعد باشد .

در بازی همزمان هم تیم ملی آلمان توانست که دانمارک را با نتیجه 2-1 شکست دهد تا خدیرا و اوزیل همچنان در یورو باقی بمانند و حالا آنها باید از سد سرسختی نظیر یونان عبور کنند که بازی تدافعی را در دستور کارش قرار می دهد .  خدیرا در این بازی یک موقعیت طلایی گلزنی را از دست داد . اوزیل اما بازی متوسطی داشت .