تاریخ : دوشنبه 11 مهر 1390 | 08:22 ب.ظ | نویسنده : مصطفی نصیری


رئال مادرید با یک برد خوب توانست که به رتبه سوم جدول لالیگا برسد تا نشان دهد که تیم ، در روند صحیحی قرار گرفته است .
ترکیب آغازین بازی بر خلاف پیش بینی ها ، بدون واران و خدیرا بود . در همان ابتدای کار ، کریستیانو صاحب یک توپ خوب شد که این موقعیت را از دست داد . بازی آرام و تحت کنترل رئال دنبال می شد و اسپانیول تنها به اشتباهات رئال بر روی ضد حملات دل بسته بود .
اما گل دقیقه 17 هیگوائین روی حرکت خوب کریستیانو باعث شد که خیال رئال مادرید تا حد زیادی راحت شود . رئال که فاقد په په و کاروالیو ، زوج اصلی خود در خط دفاع در این بازی بود ، ترجیح داد که در ادامه بازی ، بیشتر کار را کنترل کند و ریسک نکند . بازی تیم تا پایان نیمه اول بیشتر بر مبنای پاسهای کوتاه و تک ضرب میان بازیکنان بود . از طرفی دیگر اسپانیول نیز سعی می کرد که به معدود ضد حملات خود دل خوش کند که یک بار هم در دقیقه 36 توسط ثیوی و یک بار دیگر در دقیقه 41 توسط سرجیو گارسیا ، کاسیاس را به زحمت انداختند اما به هر حال بازی با نتیجه 1-0 به سود رئال در نیمه اول به اتمام رسید .
اولین موقعیت نیمه دوم در دقیقه 56 برای اسپانیول روی اشتباه مارسلو پدید آمد که در نهایت سرجیو گارسیا ، توپ را روانه اوت کرد . اسپانیول ، وایس را وارد زمین کرد تا کمی تحرکش بیشتر شود .
اما این هیگوائین فرصت طلب بود که در دقیقه 66 ، روی پاس عمقی خوب آربلوا با یک شوت فوق العاده دروازه حریف را گشود تا مشخص شود که چه مهاجم شش دانگی است . او با این که نسبت به بنزما ، تاثیر کمتری در بازی تیمی دارد اما نشان داد که چه مهاجم گلزنی است و از کوچکترین استفاده هایش می تواند بهترین بهره را ببرد که این امر ، به خصوص در بازیهای بزرگ ، برای تیم خیلی مفید خواهد بود .
در ادامه ، فشار حملات اسپانیول با حمایت هوادارانش بیشتر و بیشتر شد و رئال مادرید نیز با ورود خدیرا و کایخون ، بیشتر به ضد حملات دل بست ، تاکتیکی که در آن ، بیشترین تبحر را دارد که اتفاقات نتیجه هم داد و در دقیقه 81 ، کریستیانو با فرار عالی خود ، باعث شد که کایخون هم پایش به گلزنی باز شود . اما این پایان کار نبود و اشتباه مدافعان اسپانیول در پاسکاری با یکدیگر موجب شد که هیگوائین با آلوارز تک به تک شود و با یک ضربه چیپ ، هت تریکش را تکمیل کند .

اسپانیول 0-4 رئال مادرید
گلها : هیگوائین (3) و کایخون
بازیکنان رئال : کاسیاس ، آربلوا ، راموس ، آلبیول ، مارسلو ، ژابی ، لاس ، اوزیل ، کاکا و رونالدو / تعویضی ها : گرانرو ، کایخون و خدیرا
بازیکنان اسپانیول : آلوارز ، لوپز ، فورلین ، مورنو ، دیداچ ، بائنا ، مارکز ، ثیوی ، وردو ، روماریچ ، گارسیا / تعویضی ها : وایس ، داتولو و آلفونسو
استادیوم : کورنیا ال پرات
داور : فرناندو تیکسیرا ویتینس
کارت زرد : لاس دیارا از رئال و ثیوی ، لوپز ، وایس و روماریچ از اسپانیول
آمار بازی :
شوت : 12-13 / شوت به چارچوب : 5-9 / کرنر : 9-5 / آفساید : 2-3 / خطا : 24-5 / اوت : 17-14 / مالکیت توپ : 47-53شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات