تبلیغات
هواداران کریس رونالدو - به جا مانده از رئال - آژاکس : کاکای ویرانگر
تاریخ : پنجشنبه 7 مهر 1390 | 04:50 ب.ظ | نویسنده : مصطفی نصیری
http://dailyfootballnews.org/wp-content/uploads/2011/08/kaka1.jpg

توماس رونکرو ، سردبیر آس ، نگاه خاص خود را به بازی رئال مادرید و آژاکس در دور رفت گروهی چمپیونزلیگ داشته است .
بازگشت کاکا
رئال مادرید با اقتدار و بزرگی برابر آژاکس قرار گرفت . برنابئو، در زمان بحرانی سپتامبر ، یک استقبال خوب را داشت (70.320 نفر) کریستیانو نود و پنجمین گل رسمی خود را برای باشگاه به ثمر رساند و کاسیاس هم با سه توپ فوق العاده ای که گرفت نشان داد که چرا بهترین دروازه بان تاریخ است و آلتین توپ هم دو هفته پیش از موعد مقرر اولین بازی خود را انجام داد و واران نیز اولین بازی اروپایی خود را خیلی عالی انجام داد . البته این ها تنها اخبار خوش شب نبودند . کاکا برگشته است . بله ، همان بازیکنی که توپ طلای 2007 را برد ، بازیکنی که برلوسکونی را شیفته خود کرد ، همچون مرلین جادوگر در اولدترافورد یک شب به یاد مادنی را ثبت کرد و محبوب ترین بازیکن در آسیا ، بالاتر از کریستیانو و مسی است . او کسی نیست به جز ریکاردو ایزکسون دوس سانتوس لیته . از او انتقادات شدیدی داشتم و کتمان نمی کنم . اما دیشب ، فوق العاده خوشحال شدم چرا که همه ما می خواستیم این کاکا را ببینیم . پر تحرک ، سرشار از آمادگی ، چابک ، سریع ، خلاق و مرگبار . کاکا با اوزیل ، بنزما و کریستیانو هماهنگی فوق العاده ای داشت و آژاکس را یک تنه به هم ریخت . یک گل فوق العاده زد و دو گل دیگر ساخت . او تبدیل به همان بازیکن کهکشانی شد که دو فصل پیش در سن سیرو خوش می درخشید . این ، پادشاه کاکاست .

کریسیتانو ...
بازیکن ویرانگر پرتغالی (تنها کسی است که در لیگهای انگلیس و اسپانیا ، آقای گل شده است) در برابر تیم هلندی نشان داد که حاضر نیست از یک جام هم دست بکشد . او با شیاطین سرخ و زیر نظر الکس فرگوسن ، با شکست دادن چلسی در مسکو قهرمان اروپا شد و حالا رویای هر روزش قهرمانی دهمین چمپیونزلیگ با رئال مادرید است . کریسیتانو می داند که جامها در راه است . امسال ، سال او خواهد بود .

ضد حمله ویرانگر
صحنه ای که در نهایت منجر به گل اول شد ، گلی است که می تواند یک کلاس درس برای بسیاری از مربیان باشد . غیر ممکن است که بتوان با چنین سرعت ، دقت پاس و تکنیکی ، چنین گلی را به ثمر رساند . فوتبالی که نمایش در آن کمتر است اما بسیار هیجان انگیز می تواند باشد .

استاد ایکر
کاسیاس مثل یک شراب خوب است . هر چه می گذرد ، طعمش بهتر می شود . دیشب ، سه واکنش فوق العاده داشت . در ابتدای بازی یک توپ عالی را گرفت . سپس نوبت ورتونگن بود که ضربه سرش به یاد فینال گلاسکو مهار شود . کاپیتان همچون یک فرشته بود . بین دو نیمه هم در تونل دیده شد که چقدر مهربانانه با کریستیانو و داور صحبت می کند . بازوبند در دستان خوبی است ...

صدمین بازی ، خوش یمن
مورینیو در مسابقات اروپایی صد تایی شد . او این موفقیت را در جایگاه ویژه جشن گرفت . محرومیتش هم تمام شد و تیمش در زمان نبودش بی شکست ماند . در حالی که کارانکا باز هم نفر اول بود ، مربی آرام ماند .

سرخوش
بازیهای لوانته و راسینگ ، دیگر فراموش شده است . اروپا ، منتظر پادشاهش خواهد بود .