تبلیغات
هواداران کریس رونالدو - "با بازی آخر ، بنزما و آدبایور هم سوار قطار تیم شدند "
تاریخ : سه شنبه 3 خرداد 1390 | 12:26 ب.ظ | نویسنده : مصطفی نصیری
بازی برابر آلمریا ، آخرین بازی فصل رئال مادرید بود . در این بازی جدا از ركورد شكنی كریستیانو و رسیدنش به ركورد 40 بازی در یك فصل ، از این منظر كه كریم بنزما و امانوئل آدبایور توانستند كه پس از تردیدها و شایعات فراوان خود را به اثبات برسانند ، خیلی مهم بود .
این دو توانستند كه در بازی آخر ، تست خود را با موفقیت پشت سر بگذارند . در حالی كه بازیكن دیگری همچون كاكا هم در این بازی فرصت بیشتری را پیدا كرد نتوانست كه خود را به اثبات برساند تا برای فصل بعد از همین حالا ، اوزیل به عنوان یار اصلی مورد حساب قرار گیرد .
اما دو بازیكن دیگر عملكرد فوق العاده ای داشتند . بنزما فصل را عالی تمام كرد ، بسیار جاه طلبی و فعال بود و نشان داد كه می خواهد به تركیب اصلی تیم اضافه شود ، حركاتش به خوبی رونالدو نازاریو را تداعی می كنند . با سرعت و تكنیكی است و بدین ترتیب و با توجه به این كه خوب هماهنگ شده ، رفتنش بسیار بعید به نظر می رسد . این مهاجم فرانسوی 23 ساله در فرم خوبی قرار دارد و با این روند می تواند در آینده به توپ طلا هم برسد .
اما آینده آدبایور مبهم تر به نظر می رسید . مانولیتو خودش بی تاب ماندن در پایتخت اسپاست و به همین علت توانست كه با هت تریك برابر آلمریا ، این خواسته خود را در زمین فریاد بزند . او برای هر توپ می جنگید و نشان داد كه از تلاش خسته نمی شود و می خواهد به هر قیمتی بماند .
خرید این بازیكن از سیتی برای رئال مادرید 17 میلیون یورو آب می خورد كه رقم زیاد بالایی به نظر نمی رسد . تنها خرید مهاجمانی همچون آگرو و یورنته می تواند باعث رفتن این بازیكن اهل قاره آفریقا شود .
به هر صورت عملكرد این دو بازیكن نشان می داد كه چه انتظاری دارند . بنزما و آدبایور برابر آلمریا حرف آخر را زدند و نشان دادند كه می خواهند فصل بعد هم در كنار تیم باشند و نمی خواهند كه این قطار را از دست بدهند .
كارلوس كاراسكو