تبلیغات
هواداران کریس رونالدو - دی استفانو :" رئال مادرید با جام ها قدرت می گیرد ، نه ركورد ها "
آلفردو دی استفانو در ستون دوشنبه های خود در روزنامه ماركا ، باز هم به قهرمان نشدن رئال مادرید در لالیگای این فصل كنایه زد ، او تمجید ها از ركورد كریستیانو را زیاده از حد می داند . با این كه به این بازیكن پرتغالی تبریك گفته اما در این میان شبهه هایی به وجود آورده است .
دی استفانو نوشته كه رئال مادرید نباید زیاد به آمار و ارقام دل خوش كند چرا كه عناوین تیمی مهمتر هستند :" من یك سوال دارم : ایا این قهرمانی بدون جام برای رئال مادرید خوشایند بوده است " هر چند كه تردیدی در توان این تیم در آینده ندارد :" این تیم فصل بعد حرفهای زیادی برای گفتن خواهد داشت و می تواند خود را به خوبی به دنیای فوتبال نشان دهد . "
در واقع دون آلفردو اعتقاد دارد با این كه رسیدن كفش طلا به كریستیانو دستاورد مهمی بوده اما قهرمانی در لیگ و چمپیونزلیگ مهمتر بوده است :" رئال مادرید با آمار و ارقام قدرت نمی گیرد ، بلكه با جام ها قدرتمندر  می شود . " وی همچنین افزوده است كه :" این باشگاه در تاریخش با گلهایش ثبت نشده بلكه با قهرمانی ها به تاریخ پیوسته است . " از سویی دیگر مدیر افتخاری رئال مادرید افزوده است كه ركورد كریستیانو را نمی توان با دوران قدیم مقایسه كرد چرا كه در آن زمان بازیهای كمتری برگزار می شده است .
در پایان ،‌در مورد بحث هایی كه میان والدانو و مورینیو در طول سال پیش آمده ، این بازیكن سابق نوشته است :" ممكن است مشكلاتی وجود داشته باشد اما نباید زیاد وارد آن شد و باید بیشتر به موفقیت تیم فكر كرد ."