تبلیغات
هواداران کریس رونالدو - كریستیانو ، جانشین خلف دی استفانو
تاریخ : سه شنبه 3 خرداد 1390 | 12:03 ب.ظ | نویسنده : مصطفی نصیری
كریستیانو رونالدو جادویی است . توانسته خود را به جمع بزرگان تاریخ رئال مادرید پیوند دهد تا نشان دهد كه لیاقت لقب جانشینی آلفردو دی استفانوی بزرگ را دارد .
درست است كه رئال مادرید در این سالها بزرگانی همچون آمانسیو ، سانتیانا ، خوانیتو ، هوگو سانچز ، بوتراگوئنو ، رائول ، زیدان و كاسیاس را داشته است . همه اینها بازیكنان فوق العاده ای هستند اما هیچ كدام از آنها نتوانسته بودند كه تاثیری كه دی استفانو پنجاه سال پیش در رئال مادرید داشت را داشته باشند و حالا كریستیانو رونالدو به آن حد رسیده است . درست است كه فقط یك كوپا دل ری برده است و از نظر جام فاصله زیادی تا دی استفانو دارد اما مطمئنا در سالهای اخیر می تواند به شخص بزرگی تبدیل شود .
برای این كه بازیكنی را پیدا كرد كه در رئال مادرید تاثیری همچون كریستیانو رونالدو را گذاشته باشد باید خیلی به عقب رفت . شاید این وابستگی به او برای تیم كمی مضر باشد اما وقتی كه تیمی تصمیم به خرید بازیكنی 96 میلیونی می گیرد ،‌می داند كه دارد چه كار می كند . رئال مادرید بازیكنی را به خدمت گرفته كه وقتی رئال مادرید را ترك كند ، به عنوان یكی از بزرگترین بازیكنان تاریخ 109 ساله اش نامش ثبت می شود .
40 گل رقمی است كه بعید است كه حتی در پنجاه سال آینده هم ثبت شود و تا مدتها به نام كریستیانو رونالدو ثبت خواهد ماند ، بعید است كه بازیكنی تا این حد با انگیزه و فوق العاده تا سالیان دراز در فوتبال جهان پیدا شود .
دنیل كاستیونز