تبلیغات
هواداران کریس رونالدو - دی‌استفانو: رسانه‌ها در ستایش از رونالدو افراط می‌کنند

آلفردو دی‌استفانو، اسطوره رئال مادرید گفته رکورد رونالدو ستودنی است اما رسانه‌ها در تمجید از کریستیانو رونالدو افراط کرده‌اند.


این مهاجم پرتغالی با زدن 40 گل نام خود را در کتاب‌های رکوردها به عنوان بهترین گل‌زن یک دوره لالیگا ثبت کرد، اما دی‌استفانو ترجیح می‌داد رئال قهرمان شود.

او در ستون خود در مارکا نوشت: «رکورد کریستیانو را باید ستود و با تمام وجود به او تبریک می‌گویم، اما رسانه‌ها در ستایش از این دستاورد اغراق نمی‌کنند؟ آیا ما به دنبال دلداری برای ناکامی لیگ هستیم؟

نیازی به گفتن نیست که در فینال لیگ قهرمانان هم نیستیم، دیداری که همه دنیا آن را تماشا می‌کنند. تنها از خود می‌پرسم آیا این همه بها دادن به این رکورد افراطی نیست؟»

اسطوره باشگاه همچنین به دنبال آن است که مادرید فصل نسبتا ناامیدکننده‌اش را پشت سر بگذارد: «تیمی بی‌نهایت امیدبخش ساخته شده که این را در چند دیدار گرفته دیدیم. ما باید طعم تند قهرمانی تنها در جام حذفی را پشت سر بگذاریم. مادرید با جام زندگی می‌کند و تاریخچه، سنت و تصویر باشگاه این را می‌خواهد.

هیچ تیمی در دنیا به اندازه رئال مادرید زیر ذره‌بین نیست. هیچ حاشیه‌ای برای خطا وجود ندارد و همین خوب است. این رئال ماردید است و ما باید با این حقیقت زندگی کنیم. به نظرم تغییرات زیادی برای فصل بعد لازم نیست، همان طور که خورخه بالدانو هم پس از دیدار پایانی گفت.»