تبلیغات
هواداران کریس رونالدو - رئال مادرید 8-1 آلمریا: 40 گل برای CR7
تاریخ : دوشنبه 2 خرداد 1390 | 07:34 ب.ظ | نویسنده : مصطفی نصیری

رئال مادرید توانست آلمریای سقوط‌کرده را با نتیجه هشت بر یک نابود کند و آخرین روز آنها در لالیگا را با خاطره‌ای بد به پایان ببرد.


کریستیانو رونالدو تبدیل به بهترین گل‌زن لالیگا در طول یک فصل شد و رکورد هوگو سانچس با 38 گل را پشت سر گذاشت و به 40 گل در یک فصل رسید. 

رونالدو در دقیقه 3، گل سی و نهم خود در این فصل را زد. سانتر کاکا با ضربه سر راموس مقابل رونالدو افتاد و او به آسانی از فاصله سه متری گل زد.

در دقیقه 31 مادرید گل دوم را زد. مدافعان آلمریا به تماشای پاس عمقی دیدنی مسعوت اوزیل نشستند که به امانوئل آدبایور رسید و او پس از کنترل آن را وارد دروازه حریف کرد.

دو دقیقه بعد آلمریا گل زد. سانتر اورتیس با برخورد به راموس برگشت و کالو اوچه از فاصله‌ای نزدیک برای المریا گل‌زنی کرد تا تیمش با امیدواری به رختکن برود.

در دقیقه 48 و پس از آن که ضربه کروسات به تیر دروازه رئال برخورد کرد، رئال باز هم گل زد. کریم بنزما توپ را با خود به پیش برد و هرچند ضربه او به حریف برخورد کرد و برگشت، اما خود او حاضر بود تا از فاصله شش‌متری گل بزند.

در دقیقه 53، رونالدو دروازه‌بان حریف را پشت سر گذاشت اما ضربه او را از خط دروازه برگرداندند. در هر حال آدبایور از راه رسید و گل زد.

در دقیقه 63، در پی یک ضد حمله فوق العاده تماشایی، سانتر رونالدو با ضربه بنزما به گل بعدی رئال تبدیل شد.

در دقیقه 73، کرنر استبان گرانرو از همه بازیکنان گذشت و با ضربه آدبایور به گل تبدیل شد.

در دقیقه 77، رونالدو به گل چهل‌ام در لالیگا رسید. او پاس راموس را گرفت و با ضربه‌ای زمینی گل زد.

در دقیقه 88 هم سانتر عالی رونالدو با ضربه سر خوسلو همراه شد و این بازیکن جوان هم برای رئال گل زد.